Forum

Konu: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları 31642 Okunma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
« : 13 Nisan 2020, 23:19:31 »

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl gönüllü geliştiriciler tarafından SoapBox Race World adıyla tekrardan aktifleştirilen NFS World, bununla beraber birkaç sunucu ile beraber gelmişti. Bu sunucuları ve barındırdıkları birbirinden farklı olarak stabilizasyon, harita geliştirmeleri, araba güçlendirmeleri veya yeni araba eklemeleri gibi pek çok farkları bulunmaktadır. Sırasıyla başlayalım;

Freeroam Sparkserver

Bu sunucunun diğer sunuculardan ayrı birçok yanı bulunmaktadır. Hakkı yenmiş ve performansları gerçeğinden uzak araçlar düzenlenmiş, üstüne de 15 yeni arabayla araç yelpazesi genişlemiş olarak sizleri bekliyor. Yarışlarda rekabeti arttırmak için Ghost modu eklenirken, polisler daha ağır ve daha dayanıklı bir hale getirildiler. En önemlisi de sunucu güç konusunda sorun yaşamazken diğer sunuculardan alabileceğiniz Lag ve Dosya hatalarını bu sunucuda almayacaksınız. Server'da Türklerin konuşabileceği TR kanalı da bulunmaktadır.

Sunucu Almanya bölgesinde bulunmakta ve Wugg, Nrz gibi sunuculardan daha az aktif oyuncuya sahip olsa bile en az 25-30 aktif oyuncuya sahip oluyor. Sunucudan alacağınız ping ise en az 40-50ms arasındadır.
Bu sunucuyu NFSTR ailesi olarak önermekteyiz.

Nightriderz - Horizon

Eski World'ten esintiler bulunduran bu sunucuda yeni arabalar dışında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Şu anda eski World'e en yakın olan bu sunucuda Türkler ile beraber sürücülerinizin seviyelerini yükseltip yarıştırabilirsiniz. Ayrıca, her hafta yenilenen "Challenge"lar ile daha fazla :dolar: ve :sb: kazanabilirsiniz.

Nightriderz sunucuları Fransa'da bulunmaktadır ve Wugg ile beraber en fazla aktif oyuncuya sahiptir. En az 90 kişi aktif olurken sunucudan en düşük 55ms ping alabilirsiniz.
Bu sunucuyu NFSTR ailesi olarak önermekteyiz.

WorldUnited Official

Bu sunucu WOPL ve Soapbox Race World sunucularının birleşmesi ile oluşmuştur. Bu sunucuda arabaların bazıları geliştirilmekte olup, büyük yenilikler ile sizlerin karşısına çıkıyor. WorldUnited, diğer sunuculardan farklı olarak emek sunucusu denilebilir. Diğer sunuculardan kazandığınız :dolar: ve xp, bu sunucuda daha az verilmektedir. Time Attack yarışları ile belirtilen süreleri geçip güzel ödüllere sahip olabileceğiniz gibi, yeni eklenen Blacklist ve Crew Challenge'lar ile çok daha iyi ödüllere sahip olabilirsiniz. Unutmadan ekleyeyim, bu Challenge'lar sizi olduğundan daha da zorlayacak.

Sunucuları Amerika'da bulunmaktadır ve NRZ ile beraber en fazla aktif oyuncuya sahiptir. Sunucuda en az 80 oyuncu bulunurken ping olarak en az 130ms alabilirsiniz.

World Evolved RU*

Arabalar konusunda bazı araçlarda performans değişimleri bulunmaktadır. Ayrıca bu arabalar için film ve oyunlarda adından söz ettirmiş kişilerin arabalarının modifiyeli halleri bulunmaktadır. Hızlı ve Öfkeli Tokyo Drift filminde Sean'un sürdüğü arabadan, Underground 2'de başlangıçta kullandığımız 350Z'ye kadar çoğu arabada bu gibi sürümler bulunmaktadır.

Adından da anlaşılacağı gibi World Evolved sunucuları Rusya'dadır ve en az 50 aktif oyuncuya sahiptir. Sunucudan alacağınız ping en az 80-90ms arasındadır.

Underground Stage*

Hud, Sky ve ENB gibi modlarla sokakların daha farklı bir tonda olduğu bu sunucuda, eklenen yeni Aftermarket parçalarıyla birlikte karanlık Palmont ve Rockport sokaklarında yarışırken, zor kasabildiğiniz para ile yüksek performans parça fiyatlarıyla bir o kadar da zorlanacaksınız. Araç performansları orijinal NFS World'teki arabalar gibi olmasının yanında diğer sunuculardan daha az ekleme araç bulunmaktadır.

Sunucu, Overdrive ile beraber en düşük aktif oyuncuya sahip sunucudur. Oyundan yaklaşık olarak en az 40ms ping alabilirsiniz.

OverDrive*


İçinde eğlenceli yarış türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Rush Hour'da trafik arabalarından kaçmaya çalışabilir ya da Cop&Robbers yarışlarında diğer oyunculara karşı kedi fare kovalamacası yapabilirsiniz. Hatta Rush Hour2'de ağır Swat Van'lardan kaçarken etrafınızı polisler sarabilir. Sunucuda seviye yükselme ve para kasma durumu kolay olup istediğiniz arabaları alabilecek duruma gelebilirsiniz.

Ferrari Enzo, Chevrolet Hennessey Exorcist, Honda NSX'22, Volkswagen Golf GTI W12 650 gibi arabalara sahip olan sunucu, Blacklist yarışlarıyla beraber listedeki yarışçılarla yarışıp onların arabalarını alabilirsiniz.

Sunucuları Amerika'da olan Overdrive, aktif oyuncu bakımından en düşük sunuculardan biridir ve en az 160ms ping'le oynayabilirsiniz.

Önemli (*): Bu işaret bulunan sunucularda Türk kanalı bulunmamaktadır. Bu sunucularda oynayacaksanız arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz.Diğer Önemli Bağlantılar;
NFS World (SoapBox RW) - Nasıl İndirilir ve Kurulum
Linkleri görebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Üye Ol. veya Giriş Yap
Linkleri görebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Üye Ol. veya Giriş Yap
Linkleri görebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Üye Ol. veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: 26 Mart 2024, 01:31:08 Gönderen: vinnielys_eren »🇹​🇴​ 🇹​🇭​🇪​ 🇪​🇳​🇩​ 🇸​🇴​🇱​🇩​🇮​🇪​🇷
NFS Point: 1573
  Profili GrüntüleNFSTR.com
Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2020, 02:01:18 »
Uzun emek ve takip isteyen bir çalışmanın sonucu ortaya çıkmış başka bir yerde bulunmayan konu. Bu konu gerekliydi çünkü halen sunucu sahipleri dahi kendileri arasındaki rekabet söz konusu olduğunda aralarındaki farklılıkları dahi bilmeden oyuncu çekmeye çalışıyorlar. Bu konu hakkında burası güncel tutulacağı için yabancı oyuncuların dahi yararlanacağı bir çalışma oldu. Teşekkürler! :) +nsfp
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2020, 10:59:15 Gönderen: Victor »

Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2020, 10:34:58 »
Elinize sağlık. NFS World EA tarafından kapandıktan sonra hiç denememiştim konuyu görünce benim bile deneyesim geldi :)
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2020, 19:53:09 Gönderen: serhatyilmaz »

Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2020, 13:09:52 »
Aslında sunucular nispeten yeni sayılır o yüzden sıklıkla değişiklik, ayarlama yapılmakta. Nightriderz sunucusundayım örneğin bi ara tek kişilik kaçış etkinliklerinden çok yüksek miktarda rep ve cash geliyordu daha sonra bunu dibe indirdiler ondan önce yarış etkinlikleri team escape' lere göre oldukça yüksek ödül veriyordu şuan tam tersi vs.
Nightriderz' da level ilerleyişi biraz yavaş tutulmuş fakat öyle çok çok da yavaş değil bu bence iyi bir şey oyunda kimin ne kadar tecrübeli olduğunu anlıyorsunuz çünkü maks level olan 100' e ulaşmak oldukça zor, az önce bahsettiğim gibi serverdaki ödül ayarlamaları stabil olmadığı için kampanya gibi olan bazı etkinliklerde seri şekilde farmlamış level 100 oyuncular görmeniz muhtemel fakat şu an genel olarak yarışarak olsun takım kaçışı yaparak olsun ilerleme level 80 den sonra çok yavaşlıyor, level arttıkça ödül de artıyor. Serverda para sıkıntısı yok kademeli olarak 28 32 35 levellerde arabalar açılıyor ve bi süre sonra istediğiniz arabayı alır hale geliyorsunuz, level 60' a kadar performans parçaları pro serisine kadar açık, daha sonra hepsi açılıyor sanırım 100 olunca da 50 lik parçalar açılıyor emin değilim. 35 e geldikten sonra oyundaki tek hedef 60 ve daha çok cash elde etmek eğer garaja çok araba koymacaksanız sonrası sadece oyunda ne kadar vakit geçirdiğinizi belirten rütbe gibi bir şey oluyor, yüksek levelde fazla ödül alıyorsunuz ama bence çok sorun değil. 60' dan sonra asıl eğlence başlıyor o seviyeye gelmek de öyle zor değil. O kadar uğraştık boşuna gitti gibi bir durum olmaz eğer sunucu kapatılırsa girip aheste aheste tadını çıkarabilirsiniz, oldukça aktif oyuncu var yarışabileceğiniz kaçış yapabileceğiniz, en zor oyuncu bulacağınız etkinlikler sınıf yarışları onlarıda arkadaşlarınızla girip public lobi açarsanız veya genel çetten yazarsanız oyuncu bulabilirsiniz. Şimdilik aklıma gelenler bunlar  :sofor:

NFS Point: 0
  Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #4 : 19 Nisan 2020, 17:31:04 »
  merhaba oyunu önceden oynuyordum ve tekrar başlamak istiyorum sitede gösterildiği gibi indirdim oyunu Nightriderz - Horizon bu sunucuda oynamak istiyorum bu sunucudan mı ticket almam lazım yoksa bu sunucuya da giriş yapabilir miyim sanırım bu sunucudan ticket aldım WorldUnited Official ve Staging yardımcı olursanız sevinirim

  NFS Point: 416
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #5 : 19 Nisan 2020, 17:40:07 »
  merhaba oyunu önceden oynuyordum ve tekrar başlamak istiyorum sitede gösterildiği gibi indirdim oyunu Nightriderz - Horizon bu sunucuda oynamak istiyorum bu sunucudan mı ticket almam lazım yoksa bu sunucuya da giriş yapabilir miyim sanırım bu sunucudan ticket aldım WorldUnited Official ve Staging yardımcı olursanız sevinirim

  Merhaba öncelikle. İlk başta siz WorldUnited Official için ticket almışsınız. Diğer sunucular için ticket almayacaksınız. Yukarıda NIGHTRIDERZ sunucusunu seçip Register dediğinizde ticketa gerek kalmadan kaydolabilirsiniz.
  Ayrıca profil oluşturduktan sonra Sürücü Adları konumuza cevap olarak profil isminizi yazın. Ekleşelim :)https://www.nfstr.com/nfs-world/nfs-world-soapbox-rw-surucu-adlari/
  « Son Düzenleme: 19 Nisan 2020, 17:43:01 Gönderen: İsa Çakır »

  NFS Point: 0
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #6 : 27 Nisan 2020, 17:52:13 »
  Merhabalar tüm sunucularda kimse gözükmüyor bende hiçbir oyuncu bile seviye 3'e geldim yine durum aynı sosyal filtrede kapalı anlamadım yani yardımcı olabilen varsa yada bu sunucularla mı alakalı yine aynı bu durum :(  :'(

  NFS Point: 416
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2020, 00:51:50 »
  Merhaba, herkese iyi akşamlar. Uzun aradan sonra dönüş yapmak çok güzel oldu. Sunucu olarak WorldUnited Official sunucuna giriş yapabiliyorum, fakat FreeRoam SparkServer sunucusuna giriş yapmak istediğimde geçersiz kullanıcı adı ya da şifre uyarısı alıyorum. Bu sorunun çözümü hakkında bilginiz var mı?
  Merhaba, tekrardan hoş geldiniz. Lütfen ilgili bölüme konu açınız. Yardım konusu olmayan konu başlıkları altında yardım istemeyiniz.
  « Son Düzenleme: 01 Mayıs 2020, 02:20:45 Gönderen: Victor »

  *** G A L A T A S A R A Y***
  NFS Point: 5
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2020, 16:44:48 »
  İyi gunler ben kayit olurken woroldunited sunucunsa kayit oldum sanirim bayada oynadim simdi sparkserverena gecmem icin ne yapmam lazim

  NFS Point: 416
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2020, 16:47:55 »
  İyi gunler ben kayit olurken woroldunited sunucunsa kayit oldum sanirim bayada oynadim simdi sparkserverena gecmem icin ne yapmam lazim

  İyi günler, GameLauncher programında sağ üst kısımda WorldUnited yazan sunucular bölümüne tıklayın ve aşağıdan SparkServer seçin. Ardından giriş kısmındaki register butonuna tıklayın. Oradan e postanızı ve şifrenizi belirleyip kaydolun.

  *** G A L A T A S A R A Y***
  NFS Point: 5
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2020, 22:55:45 »
  Teşekürler

  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #11 : 07 Kasım 2020, 13:24:19 »
  Hort. Yıllar sonra görünce dayanamayıp kurdum, efsane Silvia'mı tekrar yapayım dedim :C Fakat şu listenin sonundaki serverı göremedim. Adı falan mı değişti duruma hakim olan var mı?

  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #12 : 07 Kasım 2020, 13:45:35 »
  Hort. Yıllar sonra görünce dayanamayıp kurdum, efsane Silvia'mı tekrar yapayım dedim :C Fakat şu listenin sonundaki serverı göremedim. Adı falan mı değişti duruma hakim olan var mı?

  Listenin sonundaki sunucu kapanmıştır. En kısa sürede konu güncellenecektir.

  NFS Point: 0
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #13 : 28 Aralık 2020, 00:55:54 »
  iyi günler ben ticketimi kaybettim woldunited development oynamak istedim ticket istiyor nasıl alabilirim

  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #14 : 28 Aralık 2020, 16:20:31 »
  iyi günler ben ticketimi kaybettim woldunited development oynamak istedim ticket istiyor nasıl alabilirim
  World United Development sunucusu, WorldUnited Official sunucusunun geliştirme ekibi için yapılmış sunucusudur. Sadece sunucunun geliştirme ekibindeki üyelerin katılabildiği bir sunucudur. O yüzden sunucuya katılsanız bile Development sunucusundan atılma ihtimaliniz bulunmaktadır.

  *Ayrıca bu tür soru ve sorunlarınız için ayrı konu açınız.
  « Son Düzenleme: 29 Aralık 2020, 00:01:33 Gönderen: Victor »

  NFS Point: 0
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #15 : 17 Eylül 2021, 14:52:25 »
  Merhaba ben nasıl Türk sunucusuna giriş yapabilirim artı işaretine bastığım zaman server adress yazıyor ama sitede ben bulamamdım yardımcı olur musunuz :)

  🇹​🇴​ 🇹​🇭​🇪​ 🇪​🇳​🇩​ 🇸​🇴​🇱​🇩​🇮​🇪​🇷
  NFS Point: 1573
   Profili GrüntüleNFSTR.com
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #16 : 17 Eylül 2021, 16:59:17 »
  Merhaba ben nasıl Türk sunucusuna giriş yapabilirim artı işaretine bastığım zaman server adress yazıyor ama sitede ben bulamamdım yardımcı olur musunuz :)

  Merhabalar, Türk Sunucusu projemiz şuan askıya alınan projeler arasındadır. Erişim sağlanamamaktadır.

  NFS Point: 0
   Profili Grüntüle
  Ynt: NFS World (SoapBox RW) Sunucuları
  « Yanıtla #17 : 18 Nisan 2022, 07:01:12 »
  Merhaba, Bana Arkadaşım Need For Speed world u bana hatırlattı. oyunun soapbox versiyonunu yükledim lakin ready ekranında sunucuda kalıyor. lütfen yardım edin :question:

   

  Yukarı Git
  Aşağı Git

  Forumdan Son Mesajlar

  Need for Speed 2015 Gündüz Modu Gönderen: hasolin
  [Dün, 14:26:43]


  NFS Underground 2 Redux Mod Türkçe Destekli mi? Gönderen: vinnielys_eren
  [14 Mayıs 2024, 01:31:38]


  Most Wanted 2005 v1.3 crack varmı? Gönderen: serhatyilmaz
  [02 Mayıs 2024, 00:27:47]


  NFS Payback - Türkçe Yama Gönderen: salihxxx
  [01 Mayıs 2024, 14:32:48]


  NFS Most Wanted 1.3 Patch Gönderen: Averasia
  [30 Nisan 2024, 21:35:49]


  NFS Most Wanted (TR YAMA) Güncel 2023 Gönderen: Dumlu
  [29 Nisan 2024, 13:06:57]


  NFS Carbon Türkçe Yama Gönderen: vinnielys_eren
  [23 Nisan 2024, 08:02:31]


  NFS Most Wanted Reborn of Istanbul Redux Mod (NFSMW NFSTR Istanbul Mod v2.5) Gönderen: ahmetuzun97
  [19 Nisan 2024, 23:02:38]


  NFS World (SBR Offline Server) - Nasıl İndirilir Gönderen: xhan
  [17 Nisan 2024, 21:49:48]


  Nfs carbon nasıl indirebilirim Gönderen: Victor
  [17 Nisan 2024, 17:31:10]


  NFS Payback Türkçe yama sorunu Gönderen: ozz
  [08 Nisan 2024, 12:33:03]


  NFS MW 2005 W11'de Açılmıyor Gönderen: KereM3GTR
  [05 Nisan 2024, 14:44:43]


  NFSTR - Discord Sunucusu Gönderen: Victor
  [01 Nisan 2024, 23:16:38]


  Nick of Time görevini açınca oyun kapanıyor Gönderen: varix07
  [28 Mart 2024, 14:59:32]


  NFS World (SoapBox RW) - Nasıl İndirilir ve Kurulum Gönderen: vinnielys_eren
  [26 Mart 2024, 01:09:42]


  Steam Overlay Sorunu Gönderen: Skinny
  [23 Mart 2024, 23:49:25]


  NFS Heat Wallpaper 2 (5 adet) Gönderen: Skinny
  [21 Mart 2024, 18:40:37]


  NFS CARBON Türkçe Yama Çöküyor Gönderen: vinnielys_eren
  [19 Mart 2024, 01:15:46]


  Need For Speed: Most Wanted Redux V3.04 Modpaketi! Gönderen: Skaild
  [15 Mart 2024, 15:05:32]


  NFS Hot Pursuit BMW M3 GTR Modu Gönderen: serhatyilmaz
  [15 Mart 2024, 12:02:08]


  NFSW: Nightriderz Sunucusunda Top Street Rüzgarı Gönderen: mehmet_470
  [12 Mart 2024, 19:22:38]


  MMO yaris oyunu? Gönderen: mehmet_470
  [09 Mart 2024, 19:33:27]


  NFS World | Electron Launcher Kurulum Gönderen: vinnielys_eren
  [09 Mart 2024, 13:17:31]


  NFS Unbound | 2. Yıl Yol Haritası Gönderen: vinnielys_eren
  [22 Şubat 2024, 15:56:17]


  0x80071772 hatası Gönderen: Victor
  [20 Şubat 2024, 11:27:32]


  Nfs Rivals Basılı Kalan veya Çalışmayan Tuş Sorunu Gönderen: arslan522
  [09 Şubat 2024, 22:39:53]


  NFSTR - Yeni Yarışçılar Arıyoruz! Gönderen: Victor
  [31 Ocak 2024, 00:34:39]


  Counter Strike Build Version 9920 (Steam) 25. Yıl Özel Türkçe Yama Gönderen: MeTaL 0-1
  [14 Ocak 2024, 12:27:27]


  NFS Underground 2 - İlerleme Sorunu Çözümü Gönderen: vinnielys_eren
  [06 Ocak 2024, 00:48:54]


  nfs carbon ses kasma sorunu Gönderen: ihsan3722
  [31 Aralık 2023, 18:33:32]