NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Need for Speed => NFS World => NFS World Hakkında Soru ve Sorunlarınız => Konuyu başlatan: Victor - 02 Ağustos 2019, 15:23:42

Başlık: NFS World (SoapBox RW) - Sorunlar
Gönderen: Victor - 02 Ağustos 2019, 15:23:42
(https://image.nfstr.com/nfs/13_nfsw/sorunlar.png)

#NFSWorldSBRW Oyunla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bu başlık altında toplayalım arkadaşlar. Kendi gönderiniz varsa bile. Çözüme kavuştuktan sonra buraya yazabiliriz. Diğer arkadaşlara kolaylık olsun.


SORUN: Game Launcher Yükleme ekranında "Save Settings and Select Download Location / I have alreadt downloaded NFSW Files" sorusu sorması nedir?
ÇÖZÜM: *Ayarları Kaydet ve İndirme Konumunu Seç / *Zaten NFSW dosyalarını indirdim seçenekleri karşınıza çıkmaktadır. Durumunuza göre seçiminizi yapınız.

SORUN: Disiable Mod nedir?
ÇÖZÜM: Oyunun orijinal dosyalarının sunucudan çekilmesiyle alakalı durum. Kaldırmak zorunda değilsiniz.

SORUN: CDN Sorunu.. ve Crash hatası. Bunun sadece tek bir çözümü var "CDN değiştirmek."
ÇÖZÜM: Değiştirmek için; Sağ üst tarafta bulunan "Ayar" işaretine tıklanmalı.
CDN : Content Delivery Network (içerik dağıtım ağı/içerik ulaştırma ağı) Burada oyunun dosyalarını çekeceğiniz ve kontrol ettireceğini sunucudur. Sunucu kapalıysa ya da internete bağlı değilse dosyaları çekemezsiniz.

SORUN: Crash: 0xC0000409 Kodu.
ÇÖZÜM: Launcher ayarlarından Disable Modnet seçeneğini seçiniz.

SORUN: Pencere içerisinde "uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu." Yazılı hata alınması.
ÇÖZÜM:  Bu linkten (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly9hbnN3ZXJzLm1pY3Jvc29mdC5jb20vdHItdHIvd2luZG93cy9mb3J1bS9hbGwvbWljcm9zb2Z0bmV0LWZyYW1ld29yay1oYXRhcyVDNCVCMS8yMWNlNmFiZS0xYjkxLTRkMjYtOTA5MS00YzNmOWVkOWNlNTI=) NET Framework onarım aracını indirip kurun.