Yardım ve Destek

Konu: Need for Speed Most Wanted 2005 Diğer NFS'lere Nazaran Neden Bu Kadar Tuttu? 1148 Okunma

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NFS Point: 5
  Profili Görüntüle
Şimdi ben koyu underground 2 fanıyım bilen bilir most wanted'a çamur atmak gibi olmasın ama birçok NFS, most wanted'tan çok daha güzel özelliklere, mekaniklere sahip fakat ülkemizde dahil neden bu oyun bu kadar tuttu onu tartışmak istiyorum.  :D

« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 15:19:50 Gönderen: Victor »NFS Point: 3
  Profili Görüntüle
  M3 GTR'ı geri alma hırsı ve önceki oyunlarda olmayan polisler. U2 'deki tuning sistemi çağının çok ötesindeydi oynayan çoğu kişi ne işe yaradığını çözememiştir büyük ihtimalle o yüzden göz ardı edildiğini düşünüyorum
  « Son Düzenleme: 14 Aralık 2020, 22:38:42 Gönderen: erayaymaz »

  NFS Point: 5
   Profili Görüntüle
  arkadaşlar ben hikayesine bişey demiyorum sadece oyunun bize sunduğu imkanlar kötü ve kısıtlı

  NFS Point: 3
   Profili Görüntüle
   kastettiğin imkanları özetler misin? U2'de olup da MW 'de olmayan

   NFS Point: 5
    Profili Görüntüle
   kastettiğin imkanları özetler misin? U2'de olup da MW 'de olmayan
   suv,modifiye,harita,yarış modları,araba sesleri,beta içerikleri,araba listesi,fizikleri,yansıma vb.

   NFS Point: 2
    Profili Görüntüle
   Şimdi ben koyu underground 2 fanıyım bilen bilir most wanted'a çamur atmak gibi olmasın ama birçokNFS, most wanted'tan çok daha güzel özelliklere,mekaniklere sahip fakat ülkemizde dahil neden bu oyun bu kadar tuttu onu tartışmak istiyorum.  :D
   Şöyle bir yanlışın var öncelikle oyun sadece Türkiye üzerinde değil,tüm dünya genelinde çok tuttu.Bunu bir kenara bırakırsak açıkçası Most Wanted seven bir insan değilim(hater konumundayım).Bu yüzden yorumlarıma bunu göz önünde bulundurarak cevap verin.Most Wanted'a kötü yanlarından bakmaya başlayalım;

   Öncelikle,sürüş dinamikleri konusunda çok geriye gitmişler.Bu konuda en kötü Need For Speed'lerden bir tanesidir kendisi.Eğer ben bir yarış oyunu oynayacaksam veya yarış oyunu olmasa da araba sürme ağırlıklı olan oyunlarda sürekli dikkat ettiğim bir konudur.

   Başka bir konu ise araç ve modifiye çeşitliliği.Araç çeşitliliğine bakarsak benim ilgimi çeken çok fazla araç yok.Fakat bunun sebebi biraz benimle alakalı.Ben çok fazla exotic sevdalısı değilim,JDM araçlar daha fazla ilgimi çekiyor.Sıkıntı şu ki bazı araçlar aşırı güçlü,örneğin Lamborghini Gallardo veya Porsche Carrera GT.Modifiye çeşitliliği konusuna gelirsek oyun bu konuda da sürüş dinamiği gibi batırıyor.Oyunda sokak tarzı modifiye yapamıyorsunuz,ya Ricer olucaksınız ya da exotic bir araç modifiye edeceksiniz.Önceki oyunlarda bulunan o vinyller ve tampon değişikliği burada yok olmuş,yerine daha sıradan vinyl seçenekleri ve hazır bodykitler gelmiş.

   Hikaye konusuna çok fazla girmek istemiyorum sonuçta bu bir yarış oyunu.Ama üstünden geçmeden edemem.Neden bu oyunun hikayesini Underground gibi o kadar sık olmasa da bol cutscene kullanarak anlatabilirlerdi.Keşke yazı ile aktarmasalardı hikayeyi,eğer isteseydim gidip kitap okuyabilirdim.Yalnız,hikaye bazı kişilerin dediği gibi bir başyapıt değil.Üstte de dediğim gibi "Sonuçta bu bir yarış oyunu." o yüzden hafif tutmaya çalışacağım eleştiriyi.Milletin bu oyunu çok sağlam savunduğu bir yanı hikayesi.Hayır,bu efsane bir hikaye değil ve savunulacak bir yönü de yok.Eğer bu efsane bir hikaye olsaydı,böyle uzatılmış bir oyunda bol cutscene ile her karaliste üyesinin arkaplan hikayesi güzel bir şekilde anlatılır ve bazı polis karakterlerin arkaplan hikayesine değinilirdi.

   Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

   Şimdi ben koyu underground 2 fanıyım bilen bilir most wanted'a çamur atmak gibi olmasın ama birçok NFS, most wanted'tan çok daha güzel özelliklere,mekaniklere sahip fakat ülkemizde dahil neden bu oyun bu kadar tuttu onu tartışmak istiyorum.  :D

   Ben sana diyeyim.
   Aslında 2005 şartlarına göre cidden iyi oyun. Hikayesi fena değil (ama baş yapıta girmez hatta bana göre eksikler var mesela biz o M3 GTR'ı nasıl aldık?) ve polis kaçışları heyecanlı. Grafikleri de (2005'e göre) güzeldi. Arabalar da fena sayılmaz. Güzel puan da aldı. Tamamıyla normal derecede (overrated olmayacak şekilde) seviliyordu.
   Sonra ne oldu? Yeni NFS'ler çıktı. Tabii fanların yarısı sevmedi. Eee, ne olacak? Eski oyunlara dönecekler. "Ya hem arabaları düzenleyelim hem de heyecanlı/aksiyonlu olsun." Böyle tek oyun var: Most Wanted.
   Zaten modlar oyunu iyice abartının eşiğine getirmişdi. Bir de nlgzrgn Extra Options modu ve diğer modlarını çıkardıktan sonra var ya abooooovv, oyun artık overrated seviyesine geldi.
   Ha bakın oyuna (ve modlara) kötü demiyorum, ama cidden bir şey diyince tetiklenenlere uyuz oluyorum. Hele hele Underground oynayanlara laf atanlar var ya... boş verin. Sanki başka efsane NFS oyunları kalmamış gibi. Bu durum aynı GTA San Andreas gibi. Neyse konumuz GTA değil.

   Son olarak: NFS Underground ve Underground 2'nin başarısı olmasaydı belki Most Wanted denen bir şey olmazdı, ya da günümüzden daha farklı olabilirdi.

   M3 GTR'ı geri alma hırsı ve önceki oyunlarda olmayan polisler. U2 'deki tuning sistemi çağının çok ötesindeydi oynayan çoğu kişi ne işe yaradığını çözememiştir büyük ihtimalle o yüzden göz ardı edildiğini düşünüyorum

   Aslında çözebildiler, ingilizce bilmeyenler çözememiştir... Sadece arabaları maalesef "ricelamak" zorunda kalıyorduk.
   Gerçi düşünceler ve zevkler değişir ama neden bir Le Mans arabasını (galiba öyleydi) geri alma hırsında bulunasın ki?
   Ve öncekinde oyunlarda olmayan polisler mi? NFS III: Hot Pursuit, High Stakes ve Hot Pursuit 2 var. Hatta Hot Pursuit 2'de polis bile olabiliyorduk.

   kastettiğin imkanları özetler misin? U2'de olup da MW 'de olmayan

   Hemen sayayım;
   - Modifiye seçenekleri
   - Vinil çeşitliliği (Underground 2'de 4 tane koyabilirken MW'de sadece 1 tane)
   - SUV arabalar
   - Drift modu
   - URL yarışları
   - Kariyer'e girmeden serbest moduna girebilme
   - Serbest modunda outrun'lar
   - Sponsor seçimleri (aslında MW'de olmasa da olur, zaten hep yasa dışı şeyler yapıyoruz)
   𝚃𝚑𝚒𝚜 𝚝𝚒𝚖𝚎 𝚒𝚜 𝚕𝚒𝚔𝚎 𝚗𝚘 𝚘𝚝𝚑𝚎𝚛 𝚏𝚘𝚛 𝚞𝚜 𝚒𝚗 𝚕𝚒𝚟𝚒𝚗𝚐 𝚖𝚎𝚖𝚘𝚛𝚢
   (𝙻𝚘𝚗𝚐 𝚖𝚊𝚢 𝚒𝚝 𝚕𝚊𝚜𝚝.)
   𝙱𝚛𝚎𝚊𝚝𝚑𝚎 𝚝𝚑𝚎 𝚊𝚒𝚛, 𝚝𝚊𝚔𝚎 𝚒𝚗 𝚝𝚑𝚎 𝚏𝚎𝚎𝚕𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚙𝚎𝚊𝚌𝚎 𝚊𝚗𝚍 𝚑𝚊𝚛𝚖𝚘𝚗𝚢!
   𝙵𝚛𝚎𝚎𝚍𝚘𝚖 𝚌𝚊𝚗 𝚏𝚕𝚢, 𝚌𝚕𝚘𝚜𝚎 𝚝𝚘 𝚝𝚑𝚎 𝚜𝚔𝚢
   𝙽𝚘𝚠 𝚠𝚎 𝚌𝚊𝚗 𝚜𝚑𝚒𝚗𝚎, 𝙿𝚎𝚊𝚌𝚎 𝚒𝚗 𝚝𝚒𝚖𝚎, 𝚠𝚎'𝚟𝚎 𝚗𝚎𝚟𝚎𝚛 𝚑𝚊𝚍 𝚒𝚝 𝚜𝚘 𝚐𝚘𝚘𝚍!


   Hikayesi underground serisine göre bence daha heyecanlı ya da en azından daha iyi aktarılmış. Sürüş dinamiklerinin kötü olduğu fikrine kesinlikle katılmıyorum. Sonuçta arcade bir oyun. Arabalarla köşeleri yanlayarak dönmek gayet keyifli. Polis kovalamacaları tam ayarında. Ben zaten underground 2 oynarken de modifiye ile çok ilgilenmezdim. Bir tane arabamı modifiye eder, puanını yükseltecek kadar üstüne ekler oyunuma bakardım.

   Most wanted'da blacklist var bir defa. O listede yükselme heyecanı bile apayrı bir şey. Ben oyunu ilk bitirdiğimde sevinçten sokağa atmıştım kendimi karlı havada. Başka bir oyunda olmadı bu :D

   Hikaye ve oyunda sunulan seçenekler açısından UG04, MW05 ve CB06 en iyi oyunlardı zamanına göre gelişmiş zamana göre ise de bence en iyisi HP10.
   人生は10000サイクルから始まります! GT-R

   🇹​🇴​ 🇹​🇭​🇪​ 🇪​🇳​🇩​ 🇸​🇴​🇱​🇩​🇮​🇪​🇷
   NFS Point: 1565
    Profili GörüntüleNFSTR.com
   Şimdi ben koyu underground 2 fanıyım bilen bilir most wanted'a çamur atmak gibi olmasın ama birçok NFS, most wanted'tan çok daha güzel özelliklere,mekaniklere sahip fakat ülkemizde dahil neden bu oyun bu kadar tuttu onu tartışmak istiyorum.  :D
   Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Buradaki "birçok" NFS hangileri? Şunu unutmamak gerekir ki 2005 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan NFS Most Wanted, Underground 2'den bir yıl sonra çıkmış ve çoğu mekaniğini aslında Underground 2'den miras almıştır. Üstüne kuruldu diyemeyiz tabi ama aynı yolu izlediğini söyleyebiliriz. Özelleştirme anlamında Underground 2'ye nazaran daha çok fazlası seçeneğin olup olmaması durumu ise aslında tamamen "tematik" yorumladığım bir durum. Most Wanted gibi Hollywood filmi tadında bir oyun dünyası düşünün. Tokyo'da değiliz.. yani Japon araçlarından daha çok Muscle ve o zamanlar Egzotik olarak adlandırdığımız araçlar oyunda daha fazla yer ediniyor. Ya hocam ne anlatıyorsun? Şunu.. "Bir Lamborghini aracını air suspansiyonlar ile zıplıyorken görmek saçma olurdu." O yüzden bu tür özellikle (ses sistemi ekleme dahil) oyunda bulunmuyor. Tematiğe göre gayet uygun olduğunu düşünüyorum.

   Mekanik konusundaysa düşündüğüm tek şey kendilerini geliştirmek ve gerçeğe yaklaşmak adına yeni bir şeyler denemeye çalışmaları. Unutmayın ki her ne kadar Underground serisini sevsek dahi "cam asfalt" üzerinde araba sürdüğümüzü hatırlatayım. Biraz daha hissiyat vermeye çalışmış olmalılar.

   M3 GTR'ı geri alma hırsı ve önceki oyunlarda olmayan polisler. U2 'deki tuning sistemi çağının çok ötesindeydi oynayan çoğu kişi ne işe yaradığını çözememiştir büyük ihtimalle o yüzden göz ardı edildiğini düşünüyorum

   Sevgili Eray'ın bu yorumuna katılmakla birlikte hikaye açısından ara geçiş sinematik bir hâl aldı. Bu durum oyunun içine oyuncuyu daha çok dahil ediyor ve hırslandırıyordu. Yine yoruma katılıyorum ve arttırıyorum.. Dönemin çizgi roman anlatım modasına uyulduğu için biraz daha oyunsu gelmiş olabilir. Most Wanted ise tam bir film tadında ve daha gerçekçi. Ansızın arabanıza binen Mia hanım ve arabanızı yolda çizen Cross gibi..   suv,modifiye,harita,yarış modları,araba sesleri,beta içerikleri,araba listesi,fizikleri,yansıma vb.
   Araba sesleri konusunda haksızlık ettiğini düşünüyorum.. zaten çoğu Underground 2'den alıntı. SUV, Harita ve Yarış Modları (muhtemelen drift'ten bahsediyorsun) yukarıda bahsettiğim üzere tematik.

   Son olarak güzel bir konu dostum. Sırf bu konu için +nfspoint veriyorum. ;)

   Code Name: ef6511fe25c509b2df3ac6ae3f839832
   NFS Point: 151
    Profili Görüntüle
   Aslında cevap çok basit... Zamanının ünlü araba üreticilerinin en son modellerini bir araya toplayıp onları herkesin zevklerine göre modifiye edebileceği kadar çok modifiye yelpazesini içerisinde barındırması.

   Buna ek olarak gayet güzel bir hikaye ile beraber oyun dosyalarının zamanının çok ötesinde modlanabilirliğe açık olmasıdır .


   Venom GT

   Need for Speed, geçmişte çıkardığı bazı oyunlarda (Özellikle Hot Pursuit'te) polislerle didişebiliyorduk. Most Wanted bu özelliği sokaklara taşıdı. Bu başlı başına zaten güzel bir yenilikti.

   İkinci olarak da Utkan'ın da dediği gibi, Underground 2'de olup Most Wanted'da olmayan her şey tematik olarak yoklar. Ama bana göre en büyük eksikliklerden biri araca tek vinil koyma hakkının olmasıdır.

   Son olarak oyunun modlamaya açık olmasıyla günümüzde de grafik modları olsun, araç modlarına kadar çoğu şey modlamaya açık durumda. Hikayesinin de Yarış oyunları içinde en iyilerden biri olduğunu da söylemeden geçmeyeyim.

   🇹​🇴​ 🇹​🇭​🇪​ 🇪​🇳​🇩​ 🇸​🇴​🇱​🇩​🇮​🇪​🇷
   NFS Point: 62
    Profili Görüntüle
   Neden tuttu... O zamanlar TRTUNİNG dergisi almaya bayılırdım, orada NFS MW'nin boy boy görüntüleri, oyun hakkında yorumları ve hikayesini anlatıyordu, tabi görseller etkiledi. Daha sonra oyun mağazalarında posterleri asıldı. Oyun ben geliyorum dedi, ben bunu başka NFS oyununda görmedim, ve o zaman için oyunda BMW vardı. tabii bu da o zamanların çocuklarını bende dahil, dikkatini çekti. (olm BMW gelmiş) diye. Oyun çıktıktan sonra aldım. 5 Liraya, 2 lira okul harçlığımdı sen düşün gerisini, sürüş dinamiği, başlangıçtaki ara filmleri, hikayeye seni kapıyı açıp da sokması falan, oyun kendini sevdirdi, hele ki polisler, Polis kaçışlarında sesini açardım pc'nin daha da yankılansın diye, blacklist 'i gündüzleri bitirdim, yüksek ses ile oynayım diye, öyle de yaptım, heyecan verici bir oyundu, bitirdiğim de çok sevindim, Balkondan arkadaşlarıma bağırıp oyunu bitirdim BMW'yi geri aldım dediğimi hatırlıyorum. oyunun müzikleri de ayrı güzeldi, ister istemez, açayım şunun sesini bak güzelmiş dediğim bir sürü şarkısı var, halen dinlerim, performans parçaları takıldığında sonuna kadar güçleniyordu araba o da mükemmeldi, her araba iyi gidiyordu, uzun lafın kısası, oyunun bendeki etkisi büyük, halen yükler oynarım, Carbon'dan sonra ben aynı hevesi heyecanı bulamadım.

   Söyleyeceklerim bu kadar. Hadi Eyvallah  :kral:

   𝙢𝙮 𝙝𝙚𝙖𝙧𝙩 𝙞𝙨 𝙞𝙣 𝙩𝙝𝙚 𝙥𝙞𝙩

   Benimde aslında daha önce kendime sorduğum konuydu hatta kendime diyordum Carbon,Pro Street ve fizikleri ne kadar kötü olsa bile atmosferi araba çeşitliliği ve hikayesi ile güzel olan Undercover varken Hot Pursuit 2010 varken neden bu kadar tuttu sonunda buldum.UG2 seviliyor fakat insanlar Most Wanted'da Polisleri free roam olarak oynayabilince çok sevdi ve abarttı sonrasında çıkan oyunlar ne kadar güzel olsada insanlar tabi ilk deneyimleyip anı yaşadıkları şeyden çıkamadılar Most Wanted severim iyidirde şu sarı temasını bi sevemedim ama oda benlik birşey galiba :D

   NFS Point: 5
    Profili Görüntüle
   underground 2'nin hikayesi aslında most wanted ile aynı ikisindede bir ekip var ve bu ekip arabamızı mahvediyor ve intikam alıyoruz FAKAT şöyle bir gerçek var underground 2 kariyeri aşşırı sıkıcı most wanted'ın kariyerinde sürekli mesaj geliyor bu mesajlar sizi oyunu öğretiyor underground 2 de herşeyi kendimiz öğreniyoruz benim gibi 4-5 yaşından beri oynayanlar underground 2 yi çözemiyor maalesef ben most wanted'ı 8 yaşımda oynadım ve hiç zorlanmadan kolayca bitirdim yani demek istediğim bana göre hikaye olarak ikiside aynı

   Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bazı kısımları göz önünde bulunduralım nfs sürekli üstüne koyarak gitti undergrond 2 ile birlikte tekil tampon yada body kit geldi (body kit kariyer bitirme yada customize de olması bir eksiydi belki) modifikasyon gerçekten muazzam bir seviyedeydi daha geçen ay tekrardan oynadım ve farkettiğim şey tampon çeşitleri çok fakat aslında kısır kalıyordu çünkü son stage de açılan tamponlar aslında o kadar abartıydı ki sadece yıldız yükseltmek için bir arabayı saçma sapan şekle sokmuştum ki yine de benim zevkimin kötü olması son tamponları kötü yapmaz sanırım body kitler çok hoşlarına gidecek ki MW da bunları getirdiler aslında modifikasyonun kısırlaşması yaşandı aynı şekidle bir adet vinyl koymakta öyle ama yukarıda dedikleri gibi M3 GTR ı alma uğruna olan o intikam duygusu çok sarıyordu

   Ben burada aslında Carbon un malum yola gittiğini haksızlık edildiğini düşünüyorum yani aslında U2 ve MW da olmayan autosculpt (yazım yanlışı olabilir düzeltin beni lütfen) sistemi geldi düşünsenize tamponların rüzgarlıkların ince detayları büyüyüp küçülebiliyor teknik olarak U2 nin de ötesinde değil mi? istersen de MW gibi body kit takıl..

   Aynı şekilde NFS World de mevcut olan vinyl sisteminin atasıda bu oyun sanırım aynı şekillendirme ölçekleriyle dream car yapanlar doluydu o conner skyline ı vs

   Hatta challenge series in ödül sistemine bağlanması bence güzel detay zaten yanılmıyorsam challenge/reward sistemini getiren oyunların öncülerinden oyuna başlamadan challenge yap jaguar aç milleti tokatla :D

   Ancak blackbox un intikam politikası pek kaliteli kalmadı sanırım çünkü carbonda M3 geri gelmiyor hatta onu açmak için bile bir ton yaygara çekmek zorunda kalınıyor...
   Sanırım M3 ü başta koklatıp elletmemesi carbon un sonu oldu aslında oyunda AE86 dan tutup 2007 shelby e kadar birçok araba vardı özellikle JDM severlerin sevmesi gerekirdi özellikle 350z skyline gibi araçlar oyunda çok konuşulması gerekirdi ama hangi arkadaşıma sorsam "aga oyun çok karanlık" , "ya kanka ne biliyim ısınamadım kontroller garip" gibi bahaneler geldi ki benim favori serimdir.

   Açıkçası benim yakınmamda U2 ve MW birleşimi görünen bu oyunun (carbon) nasıl olurda yerle bir olur aklım almıyor.
   hatta sırf bunun için bile konu açmam gerekir belki de eğer böyle bir konu yoksa tabi kii :D :D

    

   Yukarı Git
   Aşağı Git

   Forumdan Son Mesajlar

   Ücretsiz Hot Pursuit Remastered - Amazon Prime Gaming Gönderen: korayakbiyik
   [01 Aralık 2021, 23:31:38]


   Need For Speed Most Wantedı Hangi Arabayla Bitirdin ? Gönderen: ardadogan
   [01 Aralık 2021, 22:09:34]


   NFS Most Wanted Türkçe Yama Çalışması (2022) için ekip aranıyor. Gönderen: MeTaL 0-1
   [29 Kasım 2021, 19:35:04]


   NFS Carbon Türkçe Yama Gönderen: int098
   [28 Kasım 2021, 17:20:51]


   NFS Payback - Türkçe Yama Gönderen: ahmet__egee
   [19 Kasım 2021, 23:44:52]


   undergraound 2 yi nasıl kuracaım Gönderen: Victor
   [19 Kasım 2021, 23:32:43]


   Toyota Supra nasıl açılır? Gönderen: Victor
   [19 Kasım 2021, 23:32:26]


   Nfs MW Redux %100 Save Gönderen: Victor
   [19 Kasım 2021, 23:29:22]


   Geleceğe nefes Gönderen: SAFAKACAR
   [14 Kasım 2021, 13:05:26]


   NFS Undercover için Remastered Mod! Gönderen: abdullahmk
   [07 Kasım 2021, 19:21:53]


   NFS Payback için direksiyon seti kuramıyorum Gönderen: Victor
   [30 Ekim 2021, 13:46:52]


   EA - Ghost Games’te bir Türk: Kemal Akay Röportajı! Gönderen: DifferentPunch
   [30 Ekim 2021, 12:17:57]


   NFS World | Electron Launcher Kurulum Gönderen: Slayzer
   [26 Ekim 2021, 22:06:23]


   NFS Carbon için Redux Mod! Gönderen: emrecftc06
   [19 Ekim 2021, 21:42:06]


   need for speed payback save sorunu Gönderen: yakupro
   [17 Ekim 2021, 18:37:19]


   Dedem Adem Yıldırım'ın Kurtuluş Savaşı Anıları Gönderen: Serdar Yıldırım
   [10 Ekim 2021, 18:43:19]


   NFS World (SoapBox RW) - Sürücü Adları Gönderen: m_vurall
   [30 Eylül 2021, 10:09:01]


   UlutanBeyaz Razor Yarış Save Game Gönderen: Victor
   [29 Eylül 2021, 12:49:15]


   NFS Most Wanted Redux Mod Yenilendi! Gönderen: bartrkan
   [26 Eylül 2021, 18:15:48]


   Racing Sale İndirimleri Yeniden! - Yüzde 86'ya Varan İndirimler! Gönderen: Victor
   [24 Eylül 2021, 17:12:03]


   SCHUMACHER Gönderen: Mkcsln
   [24 Eylül 2021, 11:25:59]


   Tharsis | Epic Games Ücretsiz Oyun Gönderen: Ghostational
   [17 Eylül 2021, 19:00:14]


   Speed Brawl | Epic Games Ücretsiz Oyun Gönderen: Ghostational
   [17 Eylül 2021, 18:00:30]


   NFS World (SoapBox RW) Sunucuları Gönderen: Victor
   [17 Eylül 2021, 16:59:17]


   Most Wanted 2012 Save Nasıl Silinir? Gönderen: Victor
   [12 Eylül 2021, 12:01:03]


   Vampire: The Masquerade - Bloodhunt | Steam Ücretsiz Oyun Gönderen: Ghostational
   [08 Eylül 2021, 18:58:39]


   NFS World | Mercedes Benz SL65 Gönderen: Gökhan Güleç
   [31 Ağustos 2021, 15:50:40]


   NFS Underground 2 Senaryosu Gönderen: Radiq
   [24 Ağustos 2021, 13:06:46]


   NFS World'de arayüz nasıl değiştirilir? Gönderen: vinnielys_eren
   [23 Ağustos 2021, 15:04:27]


   NFS World Launcher Ayarları Gönderen: cisonberkay
   [23 Ağustos 2021, 15:01:43]