NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Need for Speed => NFS Heat => Konuyu başlatan: ÇAKIR - 09 Haziran 2020, 17:47:31

Başlık: NFS Heat'a Çapraz Platform Desteği Geldi!
Gönderen: ÇAKIR - 09 Haziran 2020, 17:47:31
(https://image.nfstr.com/nfs/21_nfsh/forum/nfsheatsonguncelleme.jpg)

Need for Speed Heat için "Haziran Güncellemesi" olarak son güncelleme geçtiğimiz gün itibariyle yayınlandı. Bu güncelleme sayesinde bir dizi makyaj ve grafik düzenlemeleri yapılmışken DR1005 hatasıyla daha az karşılaşmanız gerektiğini aktarmış oldular. Ayrıca bu güncelleme diğer pek çok güncellemeden ayrı tutan özellik ise artık Cross-Play (Çapraz Platform) desteğinin artık sağlanabiliyor olmasıdır. Palm City artık hangi platformda olursanız olun ekibinizle buluşmak için herhangi bir engel oluşturmuyor!

Öncelikle Xbox, ardından PlayStation ve PC (hem Steam hem de Origin olmak üzere) güncelleme yayınlanmış olacak.

GÜNCELLEME NOTLARI ve SIKÇA SORULAN SORULAR

Cross-Play, Çapraz Platform veya Çapraz Oyun!

Muhtemel sıkça sorulan sorular listesi;
Sorular geldikçe bu kısım güncellenecektir. (10 Haziran 2020)

Genel Düzeltmeler

Görsel Düzeltmeler

Ses Düzeltmeleri

Dünya Düzeltmeleri

Araba Düzeltmeleri

Etkinlik Düzeltmeleri

Ayrıca oyunun genel kararlılığı ve çökeceği durumda oluşan hataların düzeltilmesi yapıldı.

Bu güncelleme haricinde Criterion ekibi olarak Need for Speed'in geleceği hakkında bir açıklama yapıldığını hatırlatarak bağlantısını buraya  (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/yeni-need-for-speed-calismalari-basladi!/)bırakıyoruz.


Need for Speed ile ilgili en güncel haberler için sitemizi takipte kalın...
NFSTR Discord (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cDovL2JpdC5seS9ORlNUUkRpc2NvcmQ=)
Need for Speed Heat - Araba Listesi! (https://www.nfstr.com/nfs-heat/need-for-speed-heat-araba-listesi//)
Need for Speed: Heat - Resmî Oynanış Videosu Fragmanı(GamePlay Trailer) (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cDovLz10dHBzOi8vd3d3Lm5mc3RyLmNvbS9uZnMtaGVhdC9uZWVkLWZvci1zcGVlZC1oZWF0LXJlc21pLW95bmFuaXMtdmlkZW9zdS0oZ2FtZXBsYXkpLw==)
Need for Speed Heat - Gösterim Fragmanı! (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/need-for-speed-2019-gosterim-fragmani!/)
Need for Speed Heat Studio (https://www.nfstr.com/nfs-heat/need-for-speed-heat-nfs-heat-studio/msg283636/?topicseen#new)

#NFSHeat #NFS #NeedforSpeed #NeedforSpeedHeat #NFSHeatStudio
Başlık: Ynt: NFS Heat'a Çapraz Platform Desteği Geldi!
Gönderen: Esvegas - 10 Haziran 2020, 19:31:00
Açıkçası hikayenin devamı gelmemesi ve hikayenin açık şekilde bırakılması üzdü. Oyunun gayette geliştirilebilir açık bir ucu vardı ve bunu hiçe saymışlar. Üstüne üstlük bu yetmemiş BM içinde herhangi bir araç eklenmemiş. Online multiplayer bomboş bırakılmış. Resmen her ucu açık bırakmış, oyun bizden değil deyip hiçe saymışlar... En son umursayıp pre-order aldığım da oyunu demo gibi bırakıp, doğru düzgün güncelleme getirmeyip aynı yola çıkartmıştı Ghost (bahsettiğim oyunu evet aklınızda ki oyun: Need for Speed)... Şimdi de aynı muammelenin bir tık farklısını Criterion yapıyor sırf kendi ellerinden değil diye  ::) 20-30TL gibi bir fiyata düşerse alırım. Düşmezse de pek umursayacağımı sanmıyorum çünkü beklediğim geliştirme bu değildi...