NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Need for Speed => Need for Speed Haberleri => Konuyu başlatan: Victor - 01 Aralık 2021, 21:35:28

Başlık: Ücretsiz Hot Pursuit Remastered - Amazon Prime Gaming
Gönderen: Victor - 01 Aralık 2021, 21:35:28
(https://image.nfstr.com/nfs/14_nfshp/forum/amazonprimebedavahpweb.jpg)

Amazon, Prime Gaming platformu ile oyunculara müthiş fırsatlar sunmaya devam ediyor. Battlefield serisinden birçok oyunu ücretsiz olarak abonelerine dağıtmış olan Prime Gaming şimdi ise geçtiğimiz yıl çıkışını yapan Need for Speed: Hot Pursuit Remastered oyununu abonelerine ücretsiz olarak veriyor.

Hot Pursuit Remastered, 2010 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan Hot Pursuit'in aksine içerisinde oyunun tüm DLC paketlerini barındırır. Ayrıca yeni grafik güncellemeleri, doku düzenlemeleri, yeni konsol ve cihazlara uyumluluk içeren bir oyundur. Prime Gaming abonesi olarak birçok avantajın sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda deneme aboneliğine bile sahip olsanız bu avantajdan yararlanabiliyorsunuz. Abonelik ve Prime Gaming'e dair pek çok detay için buraya tıklayabilirsiniz. (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly9nYW1pbmcuYW1hem9uLmNvbS9ob21l)

Oyun kodunuzu, Origin platformu üzerinde aktifleştirebilirsiniz. Kodunuzu 3 Ocak 2022 tarihine kadar kullanabilirsiniz. En çok merak edilen soruya da cevap vermiş olalım. Oyun süresiz ve sınırsız olarak sizlerin olacak arkadaşlar.  ;)Need for Speed Hot Pursuit Remastered Hakkında Daha Fazlası İçin;
NFS: Hot Pursuit Remastered - Seacrest Country'e Yeniden Hoş Geldiniz! (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/nfs-hot-pursuit-remastered-seacrest-country'e-yeniden-hos-geldiniz!/)
10 Yıl Sonra Yeniden; Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/10-yil-sonra-yeniden-need-for-speed-hot-pursuit-remastered/)
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - Araba Listesi (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/need-for-speed-hot-pursuit-remastered-araba-listesi/)
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - Sistem Gereksinimleri (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/need-for-speed-hot-pursuit-remastered-sistem-gereksinimleri/)
Geri Sayım Başladı! Nedir bu 510? 5:10? 5-1-0? (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/geri-sayim-basladi!-nedir-bu-510-510-5-1-0/)
Yeni Need for Speed İçin Avatar Çalışmaları (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/yeni-need-for-speed-icin-avatar-calismalari/)
Yeni Need for Speed Çalışmaları Başladı! [2020] (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/yeni-need-for-speed-calismalari-basladi!/)NFSTR Discord (https://www.nfstr.com//nfstr-duyuru-ve-haberleri/nfstr-discord-sunucusu/)
NFSTR Sosyal Medya Adresleri (https://www.nfstr.com/nfstr-duyuru-ve-haberleri/turkiye'nin-en-buyuk-need-for-speed-platformu-nfstr'nin-sosyal-medya-adresleri/)
NFSTR YouTube (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vTkZTVFJjb20=) | NFSTR Twitch (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cudHdpdGNoLnR2L25mc3R1cmtpeWU=)


#NFS #NeedforSpeed #BlackBox #GhostGames #CriterionGames #HPR #HotPursuit #Heat #NFS2015 #Payback #Rivals #PC #Origin #Amazon #PrimeGaming
Başlık: Ynt: Ücretsiz Hot Pursuit Remastered - Amazon Prime Gaming
Gönderen: korayakbiyik - 01 Aralık 2021, 23:31:38
Sunucular çöker artık 🙃