NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Need for Speed => Need for Speed Haberleri => Konuyu başlatan: Victor - 04 Kasım 2020, 19:07:20

Başlık: Need for Speed Ultimate Bundle %85 İndirimde!
Gönderen: Victor - 04 Kasım 2020, 19:07:20
(https://image.nfstr.com/victor/22_2020nfs/nfsultimatebunleweb.jpg)

Ghost Games, Need for Speed serisini devralarak yarış severlere Rivals, Need for Speed 2015, Payback ve Heat oyunlarını sundular. Bu oyunlar Need for Speed serisi içerisinde kimi topluluk tarafından çok sevilse bile ağır eleştirilere maruz kaldığı oldu. Yine de devasa özelleştirme seçenekleri, geniş dünyası ve Ken Block, Magnus Walker gibi önemli yarış dünyası insanlarını bir araya getirerek saygı duyulacak çalışmalar ortaya çıkarttılar. Son olarak Ghost Games ekibi artık miadını doldurarak seriyi Criterion Games'e devrettiğini de eklemek gerek.

Ghost Games görev başında olduğu yıl dönümünü PlayStation 4 platformunda Need for Speed Ultimate Bundle'ın piyasaya sürülmesiyle kutlayacak. Tam %85'lik bir indirim daha önce bu oyunları oynamak isteyip pahalı bulmuş yarışçılar için oldukça uygun. Ultimate Bundle paketinin içeriği şu şekilde;

• Need for Speed ​​™ Rivals: Tam Sürüm
• Need for Speed ​​™ Deluxe Sürüm
• Need for Speed ​​™ Payback: Deluxe Sürüm

İndirim 21 Kasım'a kadar sürecek. Bu linkten (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly9zdG9yZS5wbGF5c3RhdGlvbi5jb20vZW4tdXMvcHJvZHVjdC9VUDAwMDYtQ1VTQTA1OTk5XzAwLU5GU0JVTkRMRTAwMDAwMDA=) satın alma ekranına ulaşabilirsiniz.


Need for Speed ile ilgili en güncel haberler için sitemizi takipte kalın...
NFSTR Discord (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cDovL2JpdC5seS9ORlNUUkRpc2NvcmQ=)
10 Yıl Sonra Yeniden; Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/10-yil-sonra-yeniden-need-for-speed-hot-pursuit-remastered/)
Geri Sayım Başladı! Nedir bu 510? 5:10? 5-1-0? (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/geri-sayim-basladi!-nedir-bu-510-510-5-1-0/)
Yeni Need for Speed İçin Avatar Çalışmaları (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/yeni-need-for-speed-icin-avatar-calismalari/)
Yeni Need for Speed Çalışmaları Başladı! [2020] (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/yeni-need-for-speed-calismalari-basladi!/)


#NFS #NeedforSpeed #GhostGames #Rivals #NFS2015 #Payback #HEAT #PlayStation