NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Diğer Oyunlar => Oyun Genel => Konuyu başlatan: Victor - 30 Nisan 2022, 16:24:05

Başlık: DikCAT! Kedi çıkabilir | Stray
Gönderen: Victor - 30 Nisan 2022, 16:24:05
Bugün sizlere tatlı ama bir o kadar da dramatik ve gizemli bir oyundan bahsedeceğim. Adı Stray olan bu oyunumuzda sokakta başıboş gezen bir kedisiniz! Evet yanlış okumadınız.. bir kedi! Tek oyunculu oynanan bu oyun hikaye bakımından bana Limbo'yu hatırlattı.

https://www.youtube.com/watch?v=8R-splyERsI

Siber dünya olarak kurgulanmış oyunda çeşitli gizemlerin peşinden koşuyor, aksiyona giriyor ve tabii ki tırnaklarınızı kanepede kaşıyorsunuz. :D Siber şehirde olduğumuz düşünülünce bu tür bir ortamda en iyi şey elbette ki robotla dost olmaktır. B12 adındaki küçük dron hikaye içerisinde bize destek sağlayacak. Kedi olmak günümüzde bile zorken çürümekte olan siber dünyada ne yapacağız doğrusu merakla bekliyorum. Stray, Ekim 2022'de çıkış yapmayı planlıyor. Steam üzerinden mağaza sayfasına göz atabilirsiniz. (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly9zdG9yZS5zdGVhbXBvd2VyZWQuY29tL2FwcC8xMzMyMDEwL1N0cmF5Lw==)

"Stray, Fransa'nın güneyinde, üyeleri bir sürü kediden ve bir avuç insandan oluşan küçük bir takım olan BlueTwelve Studio tarafından geliştirildi."

Kaynak: vg247.com ve Steam
Başlık: Ynt: DikCAT! Kedi çıkabilir | Stray
Gönderen: NoahClark - 18 Mayıs 2022, 00:32:34
Aaaaah ahh... Oynayabilecek bir bilgisayar olsa sabah akşam döne döne oynardım da... İşte... :D