NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Need for Speed => NFS Heat => Konuyu başlatan: Victor - 05 Temmuz 2021, 21:26:23

Başlık: Need for Speed: HEAT - Oyun İçi Müzikler (OST)
Gönderen: Victor - 05 Temmuz 2021, 21:26:23
(https://image.nfstr.com/nfs/21_nfsh/forum/nfsheatmuziklistesiweb.jpg)

Need for Speed serisi çıkışını yaptığı ilk günden beri kendi zamanının popüler kültürüne ayak uydurmuş yarış oyunudur. Exotic, Tuner ve Muscle arabalar sonrası Hyper araçların da hayatımızda yer edinmesiyle birlikte hem 2000'ler öncesi hem de sonrası var olan çoğu kültüre ev sahipliği yapmıştır. Büyük rüzgarlıklı(spoiler) sahip olan araçlardan tutun da yere sıfır olan lowering araçlar sadece akla ilk gelen örnekler olabilir. Araç modifikasyonu dışında elbette ki olmazsa olmaz tamamlayıcı etkenlerden biri ise oyunun müzikleri olmuştur. Özellikle Underground 1-2, Most Wanted ve Carbon oyunlarıyla birlikte devam eden süreçte Need for Speed serisi, aracın stiline göre: örneğin Rock müzik tarzını, Muscle araçlara olan uyumluluğu ile birleştirerek yorumladı. Aynı zamanda yarış gibi aksiyonlar için özel bir liste hazırlayan seri, araç özelleştirme ekranları ve polis kovalamacaları gibi çeşitli durum ve ruh hallerine göre oyun içindeki müzikleri aktif olarak kullandı.

Need for Speed: HEAT, Miami tarzına sahip olan Palm City'de geçiyor. Oyunun içeriği gereği sıcak bir yaz akşamı veya sahil kenarında yapılan çekişmelere konu olabilecek Küba, Brazilya ağırlıklı olmak üzere Latin diyebileceğimiz tarzda müzikleri barındırıyor. NFS: HEAT oyun içi müziklerinin listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz NFSTR YouTube kanalında sizler için liste sonunda oluşturduğumuz Oynatma Listesinden otomatik dinleyebilir veya Need for Speed'in oluşturduğu Spotify listesine buradan (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly9vcGVuLnNwb3RpZnkuY29tL3BsYXlsaXN0LzM5aFlDcWYxTlNYeGFUd2I0bUlaY3Y/dXRtX3NvdXJjZT1lbWJlZF92MiZhbXA7Z289MSZhbXA7cGxheT0xJmFtcDtuZD0x)ulaşabilirsiniz.


YouTube Oynatma Listesine bağlantı olarak ulaşmak isterseniz buraya  (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vcGxheWxpc3Q/bGlzdD1QTGtpcWpSbmM2ZkJXS1hhNG1YR1BSUlRBR1Y4NjJtSTBa)tıklayabilirsiniz veya aşağıdaki medyayı kullanabilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkiqjRnc6fBWKXa4mXGPRRTAGV862mI0ZNeed for Speed ile ilgili en güncel haberler için sitemizi takipte kalın...
NFSTR Discord (https://www.nfstr.com//nfstr-duyuru-ve-haberleri/nfstr-discord-sunucusu/)
Need for Speed Heat - Araba Listesi! (https://www.nfstr.com/nfs-heat/need-for-speed-heat-araba-listesi//)
Need for Speed: Heat - Resmî Oynanış Videosu Fragmanı(GamePlay Trailer) (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cDovLz10dHBzOi8vd3d3Lm5mc3RyLmNvbS9uZnMtaGVhdC9uZWVkLWZvci1zcGVlZC1oZWF0LXJlc21pLW95bmFuaXMtdmlkZW9zdS0oZ2FtZXBsYXkpLw==)
Need for Speed Heat - Gösterim Fragmanı! (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/need-for-speed-2019-gosterim-fragmani!/)
Need for Speed Heat Studio (https://www.nfstr.com/nfs-heat/need-for-speed-heat-nfs-heat-studio/msg283636/?topicseen#new)

#NFSHeat #NFS #NeedforSpeed #NeedforSpeedHeat #NFSHeatStudio
Başlık: Ynt: Need for Speed: HEAT - Oyun İçi Müzikler (OST)
Gönderen: Ghostational - 06 Temmuz 2021, 12:33:32
Heat'in kaliteli müzikleri var gerçekten. Eğer isteyen olursa, Heat'in tüm müziklerini orijinal bir şekilde indirip atabilirim.