NFSTR.com | Türkiye'nin En Büyük NFS Platformu

Need for Speed => NFS Heat => Konuyu başlatan: Victor - 23 Nisan 2022, 13:21:34

Başlık: Kovalamaca Devam Ediyor - NFS Heat GeForce Now'da!
Gönderen: Victor - 23 Nisan 2022, 13:21:34
(https://image.nfstr.com/nfs/21_nfsh/forum/nfsheatgeforcenowda-web.jpg)

Sokaklara ve dünyadaki en ikonik araçlara sahip olmaya hazır mısınız? Palm City'de legal olan SpeedHunter yarışları ile arabanızı kişiselleştirmek ve performansını artırmak için yarışırken, geceleri ise şöhretinizi artıracak ve daha iyi parçalara erişmenizi sağlayacak olan yasadışı sokak yarışlarına katılın! Fakat hazır olun; polisler sizi bekliyor olacaklar ve bu adil bir karşılaşma olmayacak!

Nvidia'nın bulut oyun teknolojisi GeForce Now'u artık bilmeyen kalmadı. GeForce Now teknolojisi Türkiye'de ise GAME+ platformu aracılığıyla Türk oyuncularla buluşuyor.  Yine de duymamış olan arkadaşlarımız için şu şekilde bir açıklama yapabiliriz; Uzaktaki güçlü donanıma sahip bir bilgisayara hızlı internet bağlantısı sayesinde bağlanılarak gelen görüntünün oyuncuya aktarılması olarak tanımlanabilir. Böylelikle her bilgisayarda ve hatta telefon ve tablette dahi en popüler PC oyunlarını NVIDIA RTX sunucuları ile buluttan oynayabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde "Güneş batar, kurallar ortadan kalkar!" paylaşımıyla Need for Speed'in son oyunu olan HEAT'in de artık erişilebilir olduğunu duyurdu.

Sokaklarda görüşmek üzere!

NFSTR Discord (https://www.nfstr.com//nfstr-duyuru-ve-haberleri/nfstr-discord-sunucusu/)
NFSTR Sosyal Medya Adresleri (https://www.nfstr.com/nfstr-duyuru-ve-haberleri/turkiye'nin-en-buyuk-need-for-speed-platformu-nfstr'nin-sosyal-medya-adresleri/)
NFSTR YouTube (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vTkZTVFJjb20=) | NFSTR Twitch (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cudHdpdGNoLnR2L25mc3R1cmtpeWU=)


Need for Speed Heat - Sistem Gereksinimleri (https://www.nfstr.com/nfs-heat/nfs-heat-sistem-gereksinimleri/)
Need for Speed Heat - Harita (https://www.nfstr.com/nfs-heat/nfs-heat-harita/msg283693/#msg283693)
Need for Speed Heat - Araba Listesi! (https://www.nfstr.com/nfs-heat/need-for-speed-heat-araba-listesi//)
Need for Speed: Heat - Resmî Oynanış Videosu Fragmanı(GamePlay Trailer) (https://www.nfstr.com/go.php?url=aHR0cDovLz10dHBzOi8vd3d3Lm5mc3RyLmNvbS9uZnMtaGVhdC9uZWVkLWZvci1zcGVlZC1oZWF0LXJlc21pLW95bmFuaXMtdmlkZW9zdS0oZ2FtZXBsYXkpLw==)
Need for Speed Heat - Gösterim Fragmanı! (https://www.nfstr.com/need-for-speed-haberleri/need-for-speed-2019-gosterim-fragmani!/)
Need for Speed Heat Studio (https://www.nfstr.com/nfs-heat/need-for-speed-heat-nfs-heat-studio/msg283636/?topicseen#new)


#NFSHeat #NFS #NeedforSpeed #NeedforSpeedHeat #NFSHeatStudio