Need for Speed The Run

 

San Fransisco’dan New York’a

3000 mil, hata affetmeyen asfaltta, kural yok, hız limiti yok, dost yok. Dünyanın en hızlı arabaları ile şehir sokaklarından buzlu dağ geçitlerine ve dar kanyonlara, en kötü şöhrete sahip yarışçılarla silahlarında konuştuğu bir savaş.

Bağlan, Karşılaştır ve Arkadaşların ile Yarış!

Arkadaşlarınıza karşı yarışacağınız ve sürelerinizi karşılaştırabileceğiniz Autolog sistemi Need for Speed The Run’da da mevcut. Autolog, tüm kariyerinizi izler. Arkadaşlarınızın ve sizin, New York’a ulaşma mücadeleniz ve 70 olay barındıran Challange Serisi mücadeleniz Speedwall’da görünür.

FrostBite 2 ile Aksiyonlu Yarış!

Ödüllü DICE stüdyosu tarafından oluşturulan yeni ve güçlü FrostBite 2 motoru, görsel detaylar, sürükleyici çevre efektleri, ve teknik özellikleri ile sizi aksiyonun içine sürüklüyor.

Yüksek Oktanlı Multiplayer Rekabeti!

Bu, şimdiye kadar sunulan en erişilebilir online yarış deneyimi. Lobi’de beklemek yerine ilerleyen yarışlara katılaibiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla bir parti oluşturabilir ve sevdiğiniz yarışların bir listesini oluşturabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe özel araçlar, yükseltmeler ve yeni yetenekler kazanırsınız.

Platformlar: Xbox 360, PlayStation 3, PC, Wii, Nintendo 3DS
Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2011

 

Pin It on Pinterest