Need for Speed Rivals

Rakiplerinizi Yenin

Yarışcılar yalnız bir kurt gibi kendi şöhretleri için yüksek hızlı çevik arabalar ile destansı yarışlar ve kaçışlar yapar. Aynasızlar ise bu yarışcıları durdurmak ve yakalamak için takım halinde tüm polis gücünü kullanırlar.

Rolünü istediğin gibi değiştir ve çizginin gidebileceğin kadar ötesine giderek mükemmel ödülleri kazan!

Çok Oyunculu İle Tek Oyunculu Oyun Modları Arasındaki Çizgi, Artık Yok!

Yeni Need for Speed Rivals’deki All-Drive özelliği ile, çok oyunculu ile tek oyunculu oyun modları arasındaki çizgi, artık olmayacak. Arkadaşlarınız nerede olursa olsun, yarışa ve kovalamacaya istediğiniz zaman sorunsuzca bağlanabilirsiniz. Lobi yok, beklemek yok.

Yolların kesiştiği, deneyimlerin birleştiği, yarışacağınız ve arkadaşlarınızın polisle verdiği mücadeleye katılacağınız bir dünya yaratın!

Gerçek Hız Deneyimini Hissedeceksiniz!

Frostbite 3 oyun motorunun gücü ile birlikte nefes kesen kapsamlı bir şehir olan Redview County’de yüksek hız, aksiyon ve macera sizleri bekliyor. Oyundaki tüm detaylar, yağmur, kar, dolu, toz fırtınaları ve yoğun sis, çarpıcı düzeyde, yüksek çözünürlüklü ve yeni nesil grafiklerle görüntülenecek.

Need for Speed ağına bağlanarak barikatlar veya gelen polisler için arkadaşlarınızı uyarın, Rakipleriniz ile en iyi yarışlarınızı veya ilerlemenizi paylaşın!

Kendi Arabanızı Özelleştirin, Güçlendirin!

Arabanızı Gadget teknolojisinin içinde bulunan en son yükseltmeleri kullanarak güçlendirin, gövdesini, boyasını, plakasını, jantlarını ve çıkartmalarını özelleştirerek kendi stilinizi dünyaya gösterin!

Arabanız için farklı konfigürasyonlar yaparak gereken durumlarda kullanabilirsiniz.

En Güncel Gadget’ı ve Özelleştirmeleri Kullanın!

Oyundaki yeni teknoloji ile birlikte güçlendirme ve modifiyeler, yoğun yarış anlarını daha heyecan verici yapar!

Turbo, frekans bozucu jammer ve elektromanyetik darbe gibi teknolojiler, yarışçıların polislerden kaçmasını kolaylaştırır. Polisler ise yarışçıları yakalayabilmek için agresif bir şekilde şok etkisi, barikatlar, helikopter ve destek çağırma güçlerini kullanırlar. Seçtiğiniz taraf hangisi olursa olsun, rakibinizi geçmek için her zaman bir teknoloji vardır.

Pin It on Pinterest