Need for Speed Most Wanted 2012

 

Durmak Bilmeyen Multiplayer Deneyimi!

Menü yok, Lobi yok. Sürekli rekabet var!

Yoğun rekabet, sıralama ve araba özelleştirmeleri Online oyunun en önemli parçaları. Takım oyunları, çeşitli kalıcı puanlama sistemleri ve envayi çeşit ödüller ile online modundan vazgeçemeyeceksiniz. Bir araba alın, arkadaşlarınızla buluşun ve kendinizi durmak bilmeyen rekabetin içinde bulun. Başlangıç çizgisinden bitiş çizgisine kadar rakiplerinizi arkanızda tutmak için mücadele edin. Oyunda daha önce hiç görmediğiniz eşsiz bir online sürüş deneyimi bulunuyor.

Diğerleri gibi başlamazsınız. Yapmanız gereken çeşit çeşit arabalardan istediğinizi almak; Sports, Exotic, Track, SUV… Herhangi bir düzen yok, sipariş formatı yok. Başlangıç çizgisinden itibaren yolunuzu mücadeleye odaklayıp, gücünüz ile rakiplerinizi alt etmeniz gerekiyor.

En yüksek puanı kaydetmek için 90 saniyeniz var! En büyük zıplama, en uzun drift, en yüksek hız. En hızlı olun, en yüksek skorları elde edin, Uzman oyuncu olduğunuzu ispat edin.


Açık Dünya, Açık Oyun!

Özgürlük her şeydir…

İstediğiniz yere, istediğiniz şeye. Eğer bir şey arıyorsanız, sadece sürün.

Sevdiğiniz arabaları sürebilmek için çok fazla beklemeyi hiç birimiz sevmeyiz. Most Wanted’daki açık, hatta daha daha açık olan dünya sayesinde, artık uzun bekleyişler sona erecek. Tüm arabalar başlangıç noktasında hazır olarak bizi bekleyecek. Dünyayı keşfedin, bir araba bulun ve onu benimseyin. Her araç için eşsiz performans ve yeteneklerini sergilenmek için tasarlanmış benzersiz olaylar oyunda mevcut. Oyunda her araba için 5 olayı tamamlamanız gerekiyor. Sürmek için sadece bir araba bulmanız yeterli.


Özelleştirme

Arabanızı özelleştirin, kuvvetli yönlerinizi öne çıkarın!

Most Wanted’da herşey Hız puanları ile ilerler, Eğer Hız puanınızı artırırsanız, Hız seviyeniz artar ve özelleştirme kilitleri kalkar. Lastiklerinizi, şaşinizi, gövdenizi ve süspansiyonlarınızı iyileştirebilir, arabanızı boyayabilir, farklı plakalar takabilirsiniz. Tarzınızı ortaya çıkarın, arabanızın doğal gücünü artırın. En yüksek hızlara ulaşabilir, off-road performansı yada gücüne sahip olabilir, dayanıklılığınızı gösterebilirsiniz. Ayrıca arabanızın zayıf noktalarınıda güçlendirebilirsiniz. F-150 Raptor’unuzun hızını geliştirebilir, Corvette’inizin off-road sürüşünü iyileştirebilirsiniz. Bu sadece bir başlangıç, değişiklikleri görebilmek için oyunu oynamanız gerekiyor.


Arkadaşlarınızı Yenin!

En çok aranan olabilmek için arkadaşlarınızı harcayın, Her zaman, Her yerde!

Most Wanted’ın kalbinde yoğun rekabet yer almaktadır. Autolog™ 2.0, en yeni skorlarınızı, hızlarınızı ve sürelerinizi, kısacası sizinle ilgili herşeyi kaydeder ve yayınlar. Yaptığınız her şey ile hız puanı kazanın ve sıralamada üst sıralara yükselin. En çok aranan olabilmek için arkadaşlarınızı yarışın dışına itin.


Kuralsız Yarışın!

İstediğiniz gibi sürün!

Hot Pursuit ve Burnout serisinin hayranları, Criterion Games’in sürüş stiline zaten aşinalar. Çok yüksek hız, dehşet verici kazalar, muhteşem aksiyon ve büyük driftler, Most Wanted’ın da bir parçası. Criterion Games’in yaptığı oyunlarda olan bu özellikler, Most Wanted için dahada geliştirildi.

 

Pin It on Pinterest