Need for Speed (2015)

Sokakların sahibi olmaya hazır mısınız? İkonik arabaların direksiyonuna geçin ve Ventura Bay’ın hakimi olun. İtibarınızı ve hayalinizdeki aracı oluştururken, üst üste gelen hikayeleri deneyimleyin ve en üst düzey bir yarışçı haline gelin. Oyunu tekrar tekrar oynayarak kazanmanın 5 farklı yolunu keşfedin!

Zengin Özelleştirme Seçenekleri

Kapsamlı görsel ve performans modifiye seçenekleriyle karakterinizi yansıtacak bir otomobil oluşturun. Çünkü aracınızın performansı kadar iyi görünmesi gerekiyor.

Yeni Evinizi Keşfedin

Ventura Körfezi’ni keşfedin. Yoğun şehir sokaklarından sizi limana ve kanyonlara yönlendiren dolambaçlı yollara kadar, burası sizin eviniz!

Kendi Yolunuzdan Gidin

Need for Speed, size oyunun 5 benzersiz türünü sunar: Hız, Stil, İnşa, Ekip ve Yasadışılık, itibar kazanmanı ve sonunda kendi yolunundan gitmeni sağlar.

Yaşayan Bir Oyun

Ücretsiz güncellemelerle gelen Eddie’nin mücadelesiyle, Ventura Bay’ın en zorlu sokak yarışçılarının arasına katılın ve Snapshot Pro ile uzman bir fotoğrafçı olun. Ayrıca Ken Block’un Hoonicorn ve Morohoshi-San’ın Diablosunu da kazanabilirsiniz.

Hikayenin Bir Parçası Olun

Zengin içeriğe sahip bu oyunda kontağı çevirin ve sizi Ventura Körfezi’nin her yerine götürecek sürükleyici bir hikayenin parçası olun.

Pin It on Pinterest